• Pateikiama informacija 2005 m. – 2015 m. II ketv. Atnaujinta 2015.08.19 (šaltinis http://www.lb.lt/)
  • Norėdami pamatyti grafiką, pele pasirinkite eilutes su pageidaujamais brokeriais.
  • Norėdami surikiuoti duomenis, pele pasirinkite reikšmes lentelės antraštėje.
  • Visos pajamos xls formatu xls.
Nr.Pavadinimas2005 m., €2006 m., €2007 m., €2008 m., €2009 m., €2010 m., €2011 m., €2012 m., €2013 m., €2014 m., €2015 m., €
1Alexandr insurance brokers2.85612.62115.45755.89946.339561619173421741
2Altas draudimo brokeris86.229100.017128.716157.212112.608113.316123.886167.688176.737176.821174.873
3Aon Baltic835.0021.144.7321.539.0562.001.0721.698.3331.536.8092.422.1162.476.6782.616.2653.016.2663.307.237
4Balto Link377.881406.186551.688797.953668.935692.609865.0501.023.2501.318.3141.650.5082.088.877
5Benefita draudimas023.306109.948202.335182.008179.458193.270215.111217.068224.026232.996
6CITO Draudimas (VP DRAUDIMAS)161.973181.520223.230311.309282.323231.678186.429203.333169.378170.126177.271
7Colemont draudimo brokeris00457.303366.877246.143232.551257.610250.557263.740264.742291.515
8Draudimo brokerių aljansas00000054.845243.439316.884292.369333.830
9Draudina23.50426.88829.18133.77831.99530.93537.16137.99234.23431.69336.099
10Esame kartu54.22862.36377.655105.02191.73180.83980.38786.93386.36179.74277.183
11FT Broker0033.744122.323147.977228.031295.607409.561444.732475.038461.754
12GrECo JLT Lietuva119.816146.696145.573158.014143.845142.846123.758133.618120.831132.933143.913
13Jūsų patarėjas00000043.82259.06180.16585.289118.899
14Jūsų spurtas6.315214.055313.703391.821381.987341.895331.752395.759450.953485.366463.002
15Legator227.855264.574363.932337.497253.578245.815260.024337.028438.390579.338478.586
16MAI Baltics291.722183.241336.555427.320324.629277.507327.165490.232542.419374.716447.744
17MARSH LIETUVA429.104504.469624.573578.496704.576524.349504.392259.836136.411134.971200.975
18NNSA044.26863.86673.37173.19458.91349.88350.96743.48836.63536.697
19Rinkos spektras66.58384.621132.778146.037139.304212.862167.941250.362294.884343.013410.752
20Rizikos cesija63.201111.307124.089223.732279.285318.178288.550451.590439.338580.999615.387
21Socialinės garantijos127.406129.981213.092297.974251.417266.380499.014468.321517.055515.347495.519
22VK draudimas00000022.20628.58926.56824.26420.952
23Voltera50.30375.651166.195160.16173.15237.68741.12959.57460.190193.38658.832
24AM sprendimai00000002.4465.8759.0097.928
25AMBER GARANTAS (Broup DB)007536.0025.1566.7547.30112.72510.36914.9895.739
26ARX Corporis5.44741.10030.37614.0717.27717.19018.52418.36925.44630.72528.829
27Alyvos žiedas16.51816.98125.44936.38237.39439.69746.83856.11852.07351.20646.815
28Apsidrauskime54.39286.68163.64862.96245.91032.18549.69552.28352.63390.67771.030
29Arlina93.95996.037101.793128.893125.348101.89392.84793.11869.19951.63952.476
30Astrum Vitae15.96814.66527.65433.35931.18616.44312.84314.79917.38823.15919.961
31Ban Vita0000000016.59732.47914.444
32Benitas000000005836.95714.320
33Bonus draudimas0000030.34640.98146.76850.32149.21250.371
34Corpus A draudimas06.95112.81212.87617.13412.58716.05423.88330.27430.47034.603
35DRAUDIMA00000017.87723.84328.23227.94631.909
36DRAUDĖ017.55523.99122.85214.57418.10222.26623.59718.88122.31030.337
37DS2000000002.3424.7118.04611.930
38Dataksas144.875115.62095.651112.68834.11725.90132.53429.96831.97534.93538.184
39Destinija33.87642.15854.47558.27036.91727.68930.45431.79729.96430.22035.860
40Divadis27.82429.34024.96529.09218.99515.97222.17918.33917.06116.51314.937
41Draudimo koordinacinis centras18.84819.60823.47029.36913.98612.00013.44810.90010.9409.44710.075
42Draudimo pasaulis012.97431.62747.607115.616120.334233.528230.572204.443224.581234.064
43Draudimo paslaugos000007.64114.97622.61323.13021.20524.089
44Draudimo rūmai29.49351.93946.59343.59126.66530.68529.72830.50332.33029.77024.009
45Draudlita69.20174.69190.410107.078107.95299.304114.551134.841133.705140.931172.394
46Draudūna000000001.8833.1334.043
47Draumasta12.5597.0647.18022.20983.98687.43991.62892.363108.25298.396104.898
48Drauseta51.39245.70754.93262.47745.10750.28663.60462.35254.88353.77949.296
49Drausma33.12951.45570.901116.357128.285114.620179.598203.726205.292185.663210.900
50Drauvelita66.92170.38385.795110.21089.97371.90476.67393.07599.42195.14094.072
51Driežas LT07.78623.84544.61539.28552.69350.06033.94244.05844.77242.727
52EUROBROKER062.59581.50078.05181.79587.20655.38360.10647.31125.05134.232
53Edrauda000000057.31689.286103.167118.333
54Efektyvus sprendimas40.80563.44974.46886.03078.96963.83962.89068.28175.36868.71165.490
55Elviladė19.36720.17820.95822.76116.95815.68117.27916.37715.55712.15511.175
56Euromaksas15.24839.54414.57923.16220.70221.03521.18516.71215.15814.41513.606
57Fillix42.14560.12664.11077.62568.90556.00558.76964.82971.17673.28674.906
58GURAMITA000000034712.44512.29110.524
59Hokena60.42269.66881.33685.43471.41661.34684.64759.77761.36069.66669.090
60IIZI (E-draudimas)049553.77881.094108.09053.39491.278120.8995.06951.1382.070
61INSURANCE BROKERS GROUP0004.42421.63718.44843.52867.02969.29177.50394.796
62INVESTICIJŲ GARANTAS0000006.7398.24314.63015.23425.280
63IVP PARTNERS000007.73429.795305.266435.432476.896520.265
64Inpacto00000008.49812.13415.69227.356
65Investicijų brokeris000175.634206.007251.508286.198317.882359.517353.887407.187
66Jopada47.17359.445104.444108.17173.46865.44056.46356.99060.71348.58447.078
67Klaimseta49.99653.02261.44570.41852.25931.51433.85528.63028.37729.04730.917
68Kompensa45.33749.38149.16439.99118.74320.98832.06439.34140.65836.98440.083
69Kreditų draudimo brokeris00000151.845192.004253.903358.708397.590318.696
70LT BROKERIS0000036.65556.00355.40755.48062.91676.674
71LT DRAUDIMAS000007.27121.46534.97030.08513.4097.776
72Lagedra73.157127.875152.359155.198105.73290.951107.718115.116129.52692.18892.659
73Lisandra115.355140.076167.201185.417167.470125.477145.614137.967145.500135.257122.810
74MANO BROKERIS000007.67536.45154.35357.15971.62691.932
75Maksidora73.98663.21672.06873.26889.31282.172105.01994.532109.69198.76367.260
76Minaris00000016.01521.91139.69349.48445.699
77NT Draudimas06.08837.16882.66661.49959.28270.87081.065100.31090.81081.917
78Naudra70.23870.83180.803113.24782.78849.96133.30647.31651.20039.81734.544
79Noxale128.563191.946190.061177.755129.199118.792123.15091.35774.81072.15983.952
80Olvirga56.58348.58887.56196.35053.53659.71464.59753.55049.61255.95049.690
81PANDA INSURANCE0000002.49946.08654.82753.6112.065
82Pamario draudimas18.10420.85423.85226.13519.30918.95617.13516.85717.83616.48615.514
83Perlo draudimo brokeris000000005.091180.704371.791
84RDD111.378188.178221.688237.392246.888339.463409.101599.068670.263644.576631.056
85Raidra49.11426.85530.37721.51018.94316.43714.16416.93216.27018.20017.372
86Rizikos partneriai53.09973.47186.87593.88059.68747.20345.01651.28460.48959.55655.411
87Rizikos valdymo specialistai42.48246.45842.27435.48934.85840.28047.15650.98055.23365.32172.341
88Rytojaus garantas124.78994.416103.280107.468101.02087.549134.389146.870150.059158.36790.086
89STATYBŲ IR INVESTICIJŲ DRAUDIMAS04.34438.57453.77554.46260.37066.43884.926102.306103.48696.969
90Sagauta159.517243.915219.058282.556226.085235.604387.679462.578547.833721.231919.041
91Sandėjas9.17313.22526.93830.71623.20224.13229.98932.39991.92747.20249.526
92Serdra110.58899.009104.27980.11655.84550.77156.23353.77752.64862.40755.900
93Spainetos draudimas24.83628.68134.19239.63933.51535.73337.42549.84456.36268.10472.343
94Sėkmės partneris30.47032.53546.28742.41125.73822.80837.32035.09141.55245.87738.093
95Vitapolis38.49257.62466.67173.79162.31044.83337.11842.95045.21440.31036.160
96Aukštaitijos draudimo brokeris00000000016.06117.046
97Infodra000000000039.348
 Viso:           
  • Lentelėje atvaizduoti duomenys tik tų brokerių, kurie yra naujausioje LB ataskaitoje.
  • Galimos apvalinimo paklaidos.